Online Yedekleme

Online Yedekleme

MakroBackup ile tüm kritik verilerinizi internet üzerinden online yedeklemek çok kolay, güvenli ve hızlıdır. Veri yedekleme sırasında hiç bir programı / servisi kapatmak gerekmez. Siz işinize bakarken MakroBackup; Veri Dosyaları, SQL Veritabanı Verileri, Outlook Veri Dosyaları vb. tüm kritik öneme sahip verilerinizi online yedekler ve felaket durumunda yedeklenmiş dosyalarınıza her yerden ulaşabilir ve verilerinizi profesyonel destek almadan kolayca kurtarabilirsiniz.

MakroBackup ile internet üzerinden online veri yedeklemek için yüksek hızlı internet bağlantısı gerekmez. ADSL internet bağlantısı üzerinden Fiber internet, Metro internet gibi yüksek hızlı internet bağlantısı olmadan bile Sunucu ve Bilgisayarlarınızı hızlı bir şekilde yedeklemek mümkün.

Verilerinizi dilerseniz sahip olduğunuz MakroBackup Yedekleme Ünitesi'ne yedekleyebilir, dilerseniz MakroBackup Bulut Yedekleme Servislerine üye olarak donanım yatırımı yapmadan minimum maliyetle verilerinizi güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz.